עיריית כפר סבא מסכמת בהצלחה את פעילות קייטנת בית הספר של החופש הגדול
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

עיריית כפר סבא מסכמת בהצלחה את פעילות קייטנת בית הספר של החופש הגדול

2/08/2017

הקייטנה פעלה השנה בכ- 20 בתי ספר בעיר, והשתתפו בה כ- 3,400 תלמידים

 


עיריית כפר סבא באמצעות החברה העירונית לתרבות ופנאי מסכמת בהצלחה את פעילות קייטנת בית הספר של החופש הגדול. הקייטנה פעלה השנה בכ- 20 בתי ספר בעיר והשתתפו בה כ- 3,400 תלמידים. מדובר במספר שיא, כשהשנה הצטרפו לתלמידי כיתות א' ו- ב', גם תלמידי כיתות ג'. 


לקראת הקייטנה נבנו התכנים מראש, והוכנה חוברת הפעלה מסודרת לצוות החינוכי ובה: התכנים, הפעילויות והידע הנדרש. כמו כן, המדריכים עברו הכשרה והשתלמות מקיפה לקראת הפעילות, וסופק להם הציוד הנדרש לכל אחת מהפעילויות.   


פעילות הקייטנה התמקדה במגוון נושאים חינוכיים וחווייתיים, בין היתר היכרות על קצה המזלג עם ירושלים- העיר והסמל. התלמידים בחרו שם, דגל והמנון לקבוצתם, ציירו ציור גרפיטי ענק על בד, שיחקו בניווט ספורטיבי, חיפשו את המטמון, נמלטו מחדר בריחה, ושיחקו משחקי חברה ותחרויות נושאות פרסים.


כדי להעשיר את החוויה של הילדים בקייטנה הם השתתפו במופעי קסמים, פעילויות ספורט, וליצנות. כמו כן, הופעלו מספר סדנאות במגוון נושאים כמו: תיאטרון, המדען המפוזר, רדיו ועוד, והשתתפו באטרקציות- אולימפיאדת הספורט, גלגל המזל ומשחקי ענק. לקראת סיום הקייטנה התקיים יום שיא לילדים ולהורים בכל בתי הספר בשעות אחר הצהריים יחד עם מפעיל חיצוני שהפעיל את המשתתפים. 


צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העיר, "במהלך פעילות קייטנת בית הספר של החופש הגדול ביקרתי את הילדים, וזכיתי לראות קייטנות שמנוהלות ברמה מקצועית וגבוהה על ידי צוותים מנוסים וילדים שנהנו ממגוון הפעילויות שהוכנו עבורם. אני מאחל לכל התלמידים שממשיכים את חופשת הקיץ, חופשה נעימה, מהנה ובטוחה". 


יאיר משיח, מנכ"ל החברה העירונית לתרבות ופנאי, "בראש כל צוות מורות ומדריכות עמדו רכזות מקצועיות ומחויבות של החברה לתרבות ופנאי, שנבחרו בקפידה ובעלות ניסיון מקצועי עשיר לקייטנות אלה. עבדנו עם כל אחד מהצוותים בשיתוף פעולה מלא, ותוך ליווי צמוד ויומיומי. הפרויקט הוכתר כהצלחה גדולה להנאת הילדים והצוותים המקצועיים".

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד