התזמורת הייצוגית של כפר סבא השתתפה בפסטיבל מוסיקה בינלאומי בפורטוגל
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

התזמורת הייצוגית של כפר סבא השתתפה בפסטיבל מוסיקה בינלאומי בפורטוגל

2/08/2017

כ- 70 נגני התזמורת הייצוגית של כפר סבא בניצוחו של מנהל הקונסרבטוריון, עפר עין הבר, ואנסמבל כלי המיתר בהדרכת מנהל כלי הקשת, אבי שריד, השתתפו בפסטיבל מוסיקה בינלאומי בליסבון שבפורטוגל, במסגרתו נגנו ארבעה קונצרטים. תלמידי הקונסרבטוריון, הביאו כבוד גדול לעיר כפר סבא, כשמנהלי הפסטיבל התרשמו מאוד מכישרונם והצטיינותם. 

 


התזמורת וההרכב זכו לשבחים רבים, הן ממנהלי הפסטיבל והן מהקהל שפקד את האירוע. את הקונצרט הם פתחו עם ההמנון הפורטוגלי לצד ההמנון הישראלי, ובקונצרט האחרון נוגנו ארבעה הדרנים. 


יש לציין כי הקונסרבטוריון הוא גאווה גדולה לעיר, והוא משמש כבית חם ליותר מ- 300 תלמידים שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם המוזיקה. כמו כן, הוא מטפח יוצרים ואמנים הממשיכים בגאווה גדולה לתזמורות סימפוניות, בתזמורת הפילהרמונית הישראלית ובתזמורות בכל העולם.


צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העיר, "אני מברך את התזמורת הייצוגית על סיור ההופעות בפסטיבל, ועל הגאווה שהביאו עמם לעיר ולמדינה. כעיר השומרת על צביונה בתחומי התרבות, המוסיקה, התאטרון והאמנות, אנו מחדירים את האהבה למוסיקה כבר מגיל צעיר ונותנים ליצירה מקום חשוב בסדר היום הקהילתי. אני מאחל לכם, תלמידים יקרים, להמשיך את עיסוקכם במוסיקה, לטפח את הכישרון הטמון בכם ולהמשיך להגיע להישגים נפלאים. תיהנו מהדרך, ועוד יותר מהחוויה עצמה". 


עפר עין הבר, מנצח התזמורת, "הנוער שלנו מוכיח שוב ושוב שהדור הולך ומשתבח, ושעם חינוך למוסיקה טובה העולם יכול להיראות טוב יותר. בהצלחה לשנת הלימודים הקרובה, ולשלל הקונצרטים שעוד מחכים לנו".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד