בית האמנים בכפר סבא פתח את משכנו החדש בתערוכה חגיגית
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

בית האמנים בכפר סבא פתח את משכנו החדש בתערוכה חגיגית

30/08/2017

"עומק הזהות" של אמני "פוזיטיב- מועדון צילום כפר סבא"

 צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העיר, אשרת גני גונן- מנכלית העירייה, יאיר משיח- מנכל החברה לתרבות ופנאי ואמיר גבע- חבר המועצה באירוע פתיחת התערוכה

 

בית האמנים של האגף לתרבות בעיריית כפר סבא עבר למשכנו החדש ברחוב גלר 4, ופתח את שעריו עם תערוכה חדשה בשם "עומק הזהות" של אמני פוזיטיב- מועדון צילום כפר סבא. השבוע נפתחה התערוכה באירוע מכובד ומרגש. 


בתערוכה המדוברת מציגים כ- 35 צלמים את עבודותיהם, ביניהם: אושי רעיף, אריה שטרן, ורה צ'רניך, ישראלה פרנקל, יוסי ריבלין, מיכל עופר, רוני אבירי, רותי ברק, סהר נעימי ורבים נוספים. את התערוכה מנחה ואוצר- דניאל צ'צ'יק, ומפיקה נוקי שריר. שעות הפתיחה לביקור בתערוכה: בימי שישי ושבת 10:00-13:00, ונעילת התערוכה ב- 16.9.17. 


במסגרת זו יתקיימו מספר אירועים ייחודיים: ב- 26.8 תתקיים הרצאה ושיחה עם הדר יהלום M.S.W. בנושא "זהות מזוויות שונות". כמו כן, ב- 2.9 יתקיים שיח גלריה נרחב עם האוצר והאמנים, וב- 9.9 יתקיים מיני שיח גלריה עם אמני פוזיטיב המציגים בתערוכה.


צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העיר, שנכח בערב הפתיחה המרגש בירך את האמנים וציין כי "אני נרגש לפתוח את בית האמנים המהווה הגשמת חלום לאמני העיר. מדובר על בית לכלל היוצרים המקומיים: ציירים, משוררים, פסלים, צלמים ועוד. עיריית כפר סבא משקיעה ומעודדת אמנים מקומיים באמצעות פרויקטים שונים, ביניהם: בתים פתוחים, תערוכות בגלריות העירוניות ועוד. כמו כן, אנו שמים דגש על חשיפת הקהל המקומי למיצגים אמנותיים ולמופעי תרבות מכל הארץ. אני קורא לתושבי העיר להגיע ולבקר בתערוכה המיוחדת". 


ד"ר אמיר גבע, חבר מועצת העיר ומחזיק תיק התרבות, "אני מברך על התערוכה הזאת שהיא תערוכת צילומים יוצאת מן הכלל, ומלווה בעיתוי נהדר את פתיחתו של בית האמנים החדש. אני קורא לתושבי העיר להגיע לבית האמנים החדש ולצפות בתערוכה הנהדרת". 


תמר פארן גת, מנהלת בית התרבות ע"ש רייזל, "חברי מועדון הצילום פוזיטיב הם אנשים משוגעים למצלמה, והם נפגשים באופן שוטף וקבוע כדי להחליף חוויות שנקלטו כל אחד במצלמתו. יחד עם אוצר התערוכה, דניאל צ'צ'יק, הם הצליחו לחשוף עבורנו עולם חדש, מרגש ומעניין. התערוכה היא אוסף של התמונות המשקפת את הזוויות יוצאות הדופן והייחודיות הן של הצלמים והן של עולמנו".

 

(בתמונה למעלה: צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העיר, אשרת גני גונן- מנכ"לית העירייה, יאיר משיח- מנכל החברה לתרבות ופנאי ואמיר גבע- חבר המועצה, באירוע פתיחת התערוכה)

 

(תמונה: פוזיטיב מועדון צילום כפר סבא)


הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד