הקתדרה החדשה בכפר סבא יצאה לדרך עם מאות משתתפים
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

הקתדרה החדשה בכפר סבא יצאה לדרך עם מאות משתתפים

14/09/2017

הפתיחה הרשמית התקיימה באודיטוריום קריית ספיר, ובמהלכה התקיימו שתי הרצאות ראשונות: יוכי ברנדס על דמות הפאם פאטאל בתרבות התנכ"ית ואברום בורג על משבריה של החברה הישראלית

 

בתמונה- פתיחת הקתדרה

 

הקתדרה החדשה בכפר סבא הפועלת באודיטוריום קריית ספיר יצאה לדרך השבוע עם מאות משתתפים תושבי העיר ובמעמד מ"מ וסגן ראש העיר- צביקה צרפתי. ביום פתיחת הקתדרה התקיימו שתי הרצאות ראשונות מרתקות. ההרצאה הראשונה הייתה של הסופרת, יוכי ברנדס, והיא עסקה בדמות הפאם פאטאל בתרבות התנכ"ית ובתרבות בת זמננו. לאחר מכן, התקיימה הרצאתו של יו"ר הכנסת והסוכנות היהודית לשעבר- אברום בורג, שהציג ניתוח מבריק ויצירתי על משבריה של החברה הישראלית.


הקתדרה החדשה בכפר סבא בניהולה של נילי ליבר, מהווה במה ומרכז ללימוד ולהעשרה בתחומים שונים ומגוונים לצד פעילות פנאי ותרבות קהילתיים. בכל יום ראשון הרצאות של מגוון מרצים מרתקים מהשורה הראשונה, ביניהם: חוקרים, אנשי אקדמיה, רופאים, עיתונאים, סופרים, אנשי רוח ורבים נוספים. כמו כן, יתקיימו סדנאות, טיולים, סיורים, תערוכות אמנות ומופעי תרבות.

 

צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העיר, "עיריית כפר סבא משקיעה משאבים רבים בקידום התרבות והספורט ועושה כל שביכולתה על מנת לספק לתושביה ולמבקריה, רפרטואר עשיר של אירועי תרבות לכל הגילאים ומגוון רחב של תחומים. אני רוצה להודות ולאחל בהצלחה לנילי ליבר, בעלת ניסיון מקצועי רב שנים בתחומי התרבות והפנאי ואני יודע שהיא תיקח את הקתדרה למחוזות נפלאים. אני מודה גם לממה שיינפיין על היוזמה להוצאה לפועל של הפרויקט".  

 

אברהם ממה שיינפיין, חבר מועצת העיר, "החזון והיוזמה שלי להקים את הקתדרה החדשה, שמהווה מרכז ללימוד, העשרה, אמנות, תרבות, בריאות, טיולים, קולנוע וליצור פעילות קהילתית סביב הקתדרה. אכן החזון קרם עור וגידים והפך למציאות, ואליו הצטרפו שותפים לדרך. אני מודה לכל העוסקים במלאכה, ולכם תושבים נכבדים על האמון שאתם נותנים בנו, ומכאן נעלה ונצליח".

 

» לתוכנית ההרצאות סמסטר סתיו 2017 

 


 

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד