תלמידי כיתה ו'2 בבית הספר "אופירה נבון" בכפר סבא מתנדבים בקביעות במועדון גמלאים בשכונת יוספטל
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

תלמידי כיתה ו'2 בבית הספר "אופירה נבון" בכפר סבא מתנדבים בקביעות במועדון גמלאים בשכונת יוספטל

18/10/2017

 

עושים למען הכלל-

 

תלמידי כיתה ו'2 בבית הספר "אופירה נבון" בכפר סבא מתנדבים בקביעות במועדון הגמלאים בשכונת יוספטל. לאחרונה ולקראת חגי תשרי, יצאו התלמידים ליום התנדבות, ולקחו חלק בחגיגה מיוחדת. במהלך היום הם שרו משירי החגים, ניגנו יחד בכלים מוסיקליים, רקדו וריגשו מאוד את הקשישים במועדון. בסיום החלק האמנותי הכינו הילדים יחד עם הגמלאים ברכות לשנה החדשה למשפחותיהם.


את ההתנדבות הילדים מקיימים זו השנה ה- 4, ולקראת כל חג הם מגיעים ליום התנדבות במועדון, הכולל: קטעי נגינה ושיר, ריקודים משותפים, פעילות יצירה, ימי התרמה למועדון ועוד. במהלך השנים נרקמו קשרים הדוקים בין הילדים ולגמלאים, וכולם מחכים לפעילות הבאה. 


בבית הספר "אופירה נבון" החל לפני כארבע שנים פרויקט התנדבות לכלל התלמידים. כל כיתה איתרה מקום להתנדבות תלמידיה בעיר, ובמסגרת זו מתנדבים הילדים במועדון הגמלאים ביוספטל. חשוב לציין שבבתי ספר יסודיים רבים בעיר מתקיימת פעילות התנדבות, והשנה לראשונה יחל מודל התנדבות שש שנתי שיכלול פעילות התנדבותית של תלמידי חטיבות הביניים והתיכון.


צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העיר, "בכפר סבא יש קהילה חזקה ומאוחדת שערבות הדדית ונתינה הם המצפן האנושי שמנתבים את דרכה, ואין ספק כי זה מגיע גם לדור הצעיר. אני גאה שאלו תושבינו, ומברך על היוזמה הנפלאה בבית הספר".


לילך ביטי, מנהלת בית הספר, "בית ספרנו מחנך את התלמידים לעזרה הדדית ומעורבות חברתית. חשוב לנו כי כל תלמיד יבין את החשיבות בתרומה למען הקהילה ואנו מתחילים עם הקהילה הקרובה אלינו. הקשר עם המועדון מאוד טוב ותחושת הנתינה משמעותית לשני הצדדים".


איריס ביסטריצקי מסיקה, מנהלת המועדון, שיבחה את ילדי הכיתה והוסיפה כי "הנתינה המרגשת של הילדים והקשר ההדוק עם המועדון באים לידי ביטוי זו השנה ה-4, ואני מזמינה את הילדים להגיע שוב בחגים הבאים. ניכר כי הילדים שמחים ומתרגשים בכל פעם מחדש לבקר במועדון".  

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד