סקר ארצי קבע- כפר סבא במקום ה- 3 בניקיון העיר בדירוג הערים
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

סקר ארצי קבע- כפר סבא במקום ה- 3 בניקיון העיר בדירוג הערים

26/10/2017

במקום הראשון בשביעות רצון התושבים עומדים תחזוקה ואיכות הפארקים והגינות הציבוריות

 

עובדי מחלקת ניקיון העיר

 

כפר סבא דורגה במקום ה- 3 בניקיון העיר בסקר ארצי שערך אתר "מידרג", כך קבעו התושבים שהשתתפו בו. משתתפי הסקר דירגו בציון גבוה מאוד את ניקיון העיר, הגנים הציבוריים ואת רמת התחזוקה בהם. יתרה מזאת, בדירוג הכולל העפילה כפר סבא אל המקום ה-6, ו- 57% ממשיבי הסקר ציינו כי העיר צומחת. כשנשאלו התושבים המשתתפים על שביעות רצונם מהעיר, במקום הראשון נמצאו תחזוקה ואיכות הפארקים והגינות הציבוריות עם 41%. נושאים נוספים שקיבלו דירוג שביעות רצון גבוהה הם: ניקיון, חינוך ותרבות.  


עיריית כפר סבא באמצעות מחלקת ניקיון העיר שבאגף לאיכות הסביבה משקיעה משאבים רבים בנראות פני העיר הן באמצעים מכניים והן בהון אנושי איכותי. המחלקה פועלת לילות כימים במגוון תחומים, ביניהם: שמירה על איכות סביבות המגורים והשטחים הפתוחים, מיחזור פסולת לסוגיה, פינוי אשפה וגזם, תברואה מונעת ועוד.  


המחלקה, בניהולו של ראובן אביסף, כוללת מערך של כ- 120 עובדים, עושה שימוש בכלים מכניים שונים כמכונת טיאוט וניקוי, ופועלת כל העת על מנת להטמיע אמצעים טכנולוגיים חדשים ולשפר את המערך הכולל. במסגרת זו, בשנה האחרונה הוכנס שימוש בקיטור על מנת לפנות את הפירות הנשירים; הטנדרים אובזרו בעגלה נגררת המגדילה את כמות השקיות ואיסופי האשפה ולייעל את מערך פינוי הפסולת הנאספת ברחובות העיר.


צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העיר, "גאווה לעיר כפר סבא שהעפילה למיקום ה- 3 מבין 19 הרשויות שנבחנו בדירוג ניקיון העיר. גם לכם, תושבים יקרים, יש חלק בשמירה על העיר, ויחד נמשיך כולנו ליהנות מעיר נקייה ומטופחת. אני מודה למחלקה לניקיון העיר על העבודה המתמדת בשמירה על הניקיון. אין זו משימה קלה אך אתם עומדים בה בכבוד". 


איתי צחר, המשנה למנכ"לית העירייה ומנהל אגף איכות הסביבה, הדירוג הגבוה הנו הודות לעבודה קשה אשר לעיתים נסתרת מהעין של עובדי עירייה רבים וטובים לצד עובדי חברות קבלן. נמשיך לבחון את עצמנו ולשפר את הטעון שיפור לטובת תושבי העיר ורווחתם. לצד עבודת העירייה מתבקשים התושבים להקפיד על הניקיון, מדי יום נאספים מאות ק"ג של פסולת אשר מושלכת ברשות הרבים על ידי תושבי העיר, הקפדה טובה יותר על הניקיון תשפר עוד את המצב בעיר ותחסוך משאבים יקרים וכספי ציבור.


ראובן אביסף, מנהל מחלקת ניקיון העיר, "שמחנו לגלות שהתושבים בעיר הביעו שביעות רצון מפעילות המחלקה, ואנו נמשיך לפעול כדי להגיע להישגים גבוהים. מחלקת ניקיון העיר תמשיך לייעל את מערכה באמצעים חדישים וטכנולוגיים, ואני מודה לכל העובדים המסורים".


בתמונה: עובדי מחלקת הניקיון

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד