1200 משתתפים מוותיקי כפר סבא נסעו לחיפה במסגרת הטיול העירוני "והדרת פני זקן"
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

1200 משתתפים מוותיקי כפר סבא נסעו לחיפה במסגרת הטיול העירוני "והדרת פני זקן"

1/11/2017

בין האתרים בהם ביקרו: הגנים הבהאיים, מרכז קסטרא, במושבה הגרמנית, בטיילת לואי ובמחנה המעפילים בעתלית

 

1200 משתתפים מוותיקי כפר סבא נסעו לחיפה במסגרת הטיול העירוני "והדרת פני זקן"

 

עיריית כפר סבא, באמצעות מחלקת האירועים שבאגף התרבות, קיימה השבוע את פרויקט ההצדעה המסורתי, "והדרת פני זקן", למען אוכלוסיית גיל הזהב התקיים השבוע במעמד מ"מ וסגן ראש העיר, צביקה צרפתי. במסגרת זו יצאו 1200 משתתפים מוותיקי העיר לטיול מרתק והיסטורי בעיר חיפה. פרויקט זה מהווה את יריית הפתיחה לחודש המוקדש לאוכלוסייה זו בעיר ובמסגרתו יתקיימו: פעילויות, הרצאות ומופעים.


המטיילים החלו את הטיול בסיור מודרך במחנה המעפילים בעתלית שם זכו, בהפתעה, לצפות בהצגה ובלהאזין לשירים המעבירים את סיפור האתר ההיסטורי. משם המשיכו לעיר חיפה שם ביקרו בגנים הבהאיים ושמעו על הדת הבהאית; סיירו במרכז "קסטרא" המציג יצירות אמנות ומנגיש אותם לקהל הרחב הפוקד את המקום מידי יום; טיילו במושבה הגרמנית ובטיילת לואי; ולסיום הגיעו לאולם "אדם וחווה" שם נהנו מהופעת האמן, אהוד חן. לגמלאים הצטרפו מתנדבים רבים חלקם בני נוער, שסייעו בארגון הטיול ובסיורים.


הטיול סיפק חוויה תרבותית, חברתית ומהנה עבור האוכלוסייה המבוגרת בעיר, ורבים מהם העידו כי היה מוצלח ומהנה במיוחד. הנוכחים התרגשו לנוכח תשומת הלב והיחס החם שהם מקבלים כל שנה מעריית כפר סבא בדמות היום המיוחד המוקדש אך ורק להם וציינו בסיפוק כי המארגנים דאגו לכל פרט ופרט בטיול המהנה.


צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העיר, "כחברה המושתת על ערכי האנושיות ואהבת האדם, קיימת לנו חובה מוסרית וערכית כלפי הדור שבנה את המדינה ועל כן אנו מצדיעים להם בכל שנה. שמנו לנו למטרה לתת מענה לפלח אוכלוסייה ייחודי זה, ואנו עושים כל שביכולתנו על מנת לסייע לבני הגיל השלישי בעירנו. אני מזמין את וותיקי העיר להשתתף במגוון האירועים המתוכננים החודש שהוכנו במיוחד עבורם".  


עולמית מדמון, מנהלת מחלקת האירועים, "אנו גאים להיות חלק מהפרויקט המבורך 'והדרת פני זקן', ובכל שנה להפיקו מחדש. זוהי זכות גדולה לקיים את האירוע ולשמח את בני הגיל השלישי בעיר. טיול זה פותח חודש שכולו הצדעה לבני הגיל השלישי, ואליו כמות נרשמים גבוהה מאוד". 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד