תלמידים בתיכון "אורט שפירא" בכפר סבא מציגים: תערוכת כרזות לציון "יום הסובלנות"
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

תלמידים בתיכון "אורט שפירא" בכפר סבא מציגים: תערוכת כרזות לציון "יום הסובלנות"

16/11/2017

התערוכה "שווים" מוצגת השבוע באולם הכניסה בקריית ספיר

 

כרזה מהתערוכה "שווים"


תלמידי מגמת אמנות ועיצוב בתיכון "אורט שפירא" בשיתוף תכנית "עיר ללא אלימות" בעיריית כפר סבא יציגו תערוכת כרזות תחת השם "שווים Equal" לציון יום הסובלנות הבינלאומי. התערוכה תהיה פתוחה במהלך השבוע הקרוב באולם הכניסה בקריית ספיר (רחוב ירושלים 33). ביום שישי האחרון התקיים טקס הפתיחה החגיגי.


תלמידי המגמה עמלו בתקופה האחרונה על יצירת התערוכה המדוברת, וכל אחד מהם יצר כרזה שונה המסמלת את הסובלנות כלפי האחר. שם התערוכה שנבחר "שווים" מסמל את התפיסה כי כל בני האדם נולדו שווים.


ביום חמישי  ה- 16.11 יצוין ברחבי העולם יום הסובלנות הבינלאומי אותו מוביל ארגון אונסקו. יום זה מתמקד בכל שנה בסובלנות חברתית, פוליטית ודתית, ומדגיש את חשיבות ההתייחסות בסובלנות לאחר ולשונה. בעיר כפר סבא מוביל את ציון היום פרויקט "עיר ללא אלימות" של המשרד לביטחון פנים.


שרון ג'ורג'י, מנהלת תכנית "עיר ללא אלימות" כפר סבא, "יום הסובלנות הבינלאומי מהווה הזדמנות מצוינת לעצור לרגע ולחשוב כיצד כל אחד מאתנו מתנהל כלפי האחר ולוקח אחריות ומקדם את הסובלנות בסביבתו הקרובה.  תלמידי אורט שפירא עברו תהליך לימודי מעמיק בנושא והתערוכה הינה התוצא הסופי של התהליך".  תודה לצוות תיכון אורט שפירא על שיתוף הפעולה הפורה וקריית ספיר על מקום התערוכה".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד