משלחת נציגים מסין ביקרה בכפר סבא
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

משלחת נציגים מסין ביקרה בכפר סבא

23/11/2017

Ni Hao

המשלחת הגיעה מהעיר התאומה ג'ינאן


המשלחת מבקרת במרכז ארטקיימא

בתמונה: המשלחת הסינית מבקרת במרכז ארט קיימא

 

משלחת  של נציגים בכירים מהעיר התאומה, ג'ינאן שבסין ביקרה השבוע בכפר סבא. בין הנציגים נמנים: זאו יומין- ראש מנהלת העם במחוז האואין, באי טאו- סגן מנהל המרכז הבינלאומי לרפואה ומדע, זאהו אקסינווין- מזכיר המפלגה ואיגוד העובדים של מחוז וואג'אבו ועוד. לכבוד המשלחת התקיים טקס רשמי במעמד בכירי עיריית כפר סבא.


את הביקור החלה המשלחת בבניין החאן בטקס שנערך לכבודה, במסגרתו שמעו על העיר כפר סבא וסיפורי ההיסטוריה השזורים בה. בהמשך ביקרו במגדל המים בו קיימו תצפית על העיר, ומיד לאחר מכן ביקרו במרכז "Art קיימא" לאמנות ולקיימות הממוקם בבית תהילה ואריה שרייבמן בבריכת המים הסמוכה. לסיום, סעדו המשתתפים במסעדת "שירת הפארק" הממוקמת בפארק העירוני.


בין העיר כפר סבא לעיר הסינית ג'ינאן מתקיים קשר ארוך טווח במסגרת ברית ערים תאומות החל משנת 2009. העיר ג'ינאן היא עיר הבירה של מחוז שאנדונג ברפובליקה העממית של סין, ומתגוררים בה כ- 6 מיליון תושבים. נזכיר כי רק לאחרונה התארח אנסמבל גלרון כפר סבא בפסטיבל הבינלאומי השנתי שנערך בג'ינאן. חשוב לציין כי מדובר בפסטיבל בו נכחו משלחות רבות מרחבי העולם, כשאנסמבל גלרון בהופעותיו גרף מחמאות רבות מהקהל הסיני.


סימה בן שמואל, אחראית קשרי חוץ וערי תאום באגף התרבות, "משלחת הנציגים מג'ינאן הייתה משלחת מאוד מיוחדת, הם התפעלו מהפארק העירוני וציינו לשבח את הניקיון והיופי של העיר. האירוע שהתקיים נחתם בהצלחה גדולה. הקשר בין שתי הערים הוא חיוני ביותר והם רואים בכפר סבא מקור לשיתופי פעולה רבים בתחומי התרבות וגם בתחומי הבריאות, הספורט ואיכות החיים".

 

המשלחת הסינית בתצפית על העיר ממגדל המים

בתמונה: המשלחת הסינית בתצפית על העיר ממגדל המים

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד