נאום ראש העיר יהודה בן חמו ביום העצמאות 2016
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

נאום ראש העיר יהודה בן חמו ביום העצמאות 2016

12/05/2016

תושבי כפר סבא היקרים,
ערב טוב וחג עצמאות שמח!
אני עומד כאן נרגש, גאה ושמח  לפתוח יחד אתכם את חגיגות יום העצמאות  ה- 68  למדינתנו!! שִישִים וּשְמוֹנה שנים של הישגים, הצלחות  ופריצות דרך הם בהחלט סיבה למסיבה.
 יום מורכב ומרגש זה משלב תחושות של גאווה ותקווה, לצד הכאב על כל אותם בנינו ובנותינו שלא זכו להיות כאן. מיטב בנינו שבזכותם ניתנה לכולנו האפשרות לחיות במדינה ערכית, דמוקרטית, משגשגת מתפתחת ומצליחה.  

העיר כפר סבא היא חלק בלתי נפרד ממפעל ההתחדשות הציוני – ממלאכת בניין הארץ, היצירה והתקומה שאותה אנו חוגגים היום. עיר שמקדשת את עברה, מצדיעה לפועלם של מייסדיה ושועטת קדימה במרץ ובתעוזה לעבר העתיד. עיר שכיף לגור בה, עיר שכיף לגדל בה את ילדינו.

אנו גאים לחגוג יחד  113 שנות התפתחות ועשייה – שנים שבמהלכן מיצבה וחיזקה כפר-סבא את מעמדה כאחד היישובים המיוחדים, השורשיים והמופלאים במדינת ישראל.
כפר סבא שלנו היא עיר מתחדשת, שובה ביופייה האנושי והפיסי, ונהנית משילוב של אוכלוסייה צעירה וותיקה, דתיים וחילוניים, החיים זה לצד זה בסובלנות, הרמוניה וכבוד הדדי ומשמרים את צביונה המקורי והמאוחד. 
אנו גאים מאד שחצינו את רף ה- 100 אלף תושבים בעיר. תינוקות חדשים נולדים בעיר, זוגות צעירים בוחרים להצטרף ולבנות כאן את בתיהם  והעיר מתמלאת צחוק וחדוות נעורים.

בשנים האחרונות עברו על העיר שינויים רבים ותהליכי עומק: כפר-סבא היא עיר שהולכת ומבססת את מעמדה כצעירה ודינמית; עיר שנמצאת בתנופת פיתוח אדירה – דמוגרפית, חברתית, תרבותית וכלכלית. עיר המגלמת בתוכה איכות אנושית, איכות סביבה ואיכות חיים.


כפר סבא שלנו מורכבת מהון אנושי של תושבים מעורבים, אכפתיים וערכיים שתורמים מזמנם וממרצם למען הקהילה בעיר. אחוזי הגיוס בעיר הם מהגבוהים בארץ, גם נתוני הזכאות לבגרות ומניעת הנשירה ממשיכים להרשים.
יש לנו נוער נפלא ואנו גאים בו.
נמשיך ליזום כל העת, לפתח, להשקיע במשאב האנושי, לקדם פרויקטים חדשניים ומתקדמים, לצקת תכנים ולעודד הישגיות.

בני הנוער המצטיינים שיעלו בעוד רגעים ספורים לבמה ויזכו להערכה בגין תרומתם והישגיהם במגוון תחומים, מהווים דוגמה ומופת של עשייה, מעורבות ומצוינות. אנו מחויבים להמשיך לפעול למענם וטקס חלוקת הפרסים הופך למסורת עירונית חשובה ומבורכת. 
תושבים יקרים!
לא היינו מצליחים להגיע לכל ההישגים המפוארים בלעדיכם. יחד אתכם נמשיך לשאוף קדימה לעבר חלומות חדשים ופסגות עתידיות נחשקות.

אני נושא תפילה למען שלומם של חיילי צה"ל ואנשי כוחות הביטחון באשר הם, ומייחל לימים של שקט ושלווה עבור כולנו.
אני מתכבד להכריז בזאת על פתיחת חגיגות יום העצמאות!
תחי מדינת ישראל!

 

הדפסשלח לחבר
תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד