רשות הספורט
personמנהל רשות הספורט שאול מיטלברג
personטלפון 09-7640837
personפקס 09-7646442
personכתובת רח' ירושלים 33 – בית ספיר
personשעות פעילות קבלת קהל בתיאום מראש בלבד

בעלי תפקידים ברשות הספורט

אודות רשות הספורט

הספורט בכפר סבא מהווה חלק מרכזי מתרבות הפנאי של תושבי העיר.
רשות הספורט מארגנת את כל פעילויות הפנאי, בשאיפה שתושבי העיר, מבוגרים וצעירים כאחד, ישתלבו בפעילויות שאנו מציעים ויקיימו אורח חיים ספורטיבי ובריא.
בנוסף מטפחת הרשות את הספורט ההישגי בעיר, של הנשים והגברים כאחד, תוך שאיפה להצטיינות בארץ ובעולם. כמו-כן עוסקת הרשות בחיזוק הקשר עם אגודות הספורט והמורים לחינוך גופני, שדרוג מתקני הספורט העירוניים וקידום ספורט הנשים.

המטרה המרכזית של רשות הספורט הינה להביא לתודעת תושבי העיר את החיוני והחיובי שבאורח חיים בריא וספורטיבי לכל מין וגיל , ולשם כך דואגת להטמעת העיסוק בספורט כחלק מאורח החיים למירב תושבי העיר, תוך הקפדה על איכות חיים ושוויון הזדמנויות לכל בקבלת שירותי ספורט עממיים ותחרותיים לתושב בפרט ולקהילה בכלל. לשם כך דואגת לפתוח חוגים רבים ומגוונים המתאימים לכלל האוכלוסיה, לארגן ארועי ספורט עממיים גדולים בהם יוכלו להשתתף כל תושבי העיר . להקים מתקני ספורט ופארקים אקטיביים פתוחים לתושבים לפעילות חופשית, לקיים פרוייקים המעודדים אורח חיים בריא וחושפים את התושבים למודעות בנושא.

עוד פועלת הרשות בבתי הספר לקידום הספורט בקרב התלמידים בשת"פ עם צוות המורים לחינוך גופני בביה"ס,  קיום פרוייקט לימוד שחייה לכל בתיה"ס בשיתוף עם משרד החינוך, ארגון אליפויות בתי ספר בענפים השונים בשת"פ עם אגודות הספורט בעיר.