השיטור העירוני בכפר סבא הוקם ביוזמה משותפת של העירייה ומשטרת ישראל, ונועדה לשפר את איכות החיים בעיר ולחזק את תחושת הביטחון האישי של  התושבים, הרכוש והבטיחות בדרכים  לרבות במצבי חירום / רעידות אדמה/ אחר.

בעלי תפקידים:

פקד מוטי וקנין
מפקד השיטור העירוני ומפקד העיר
09-7636636
נח חיימסון
מנהל יחידת השיטור עירוני
09-7636636

מענה טלפוני

ימים א', ג', ה' - בין השעות 8:30-13:00

קבלת קהל בשיטור העירוני

תושבות ותושבים יקרים,
עיריית כפר סבא פועלת כל העת לשיפור ולשדרוג השירות לתושבות ותושבי העיר.
בימים אלה אנו פותחים מערכת זימון תורים חדשה לשיטור העירוני – במסגרתה תוכלו להגיש פניות לקיום אירועים הדורשים אישור משטרה, כגון טקס הכנסת ספר תורה ועוד.
לזימון תור

לפניות בנושאים אחרים, קבלת קהל מתקיימת בתיאום טלפוני מראש בלבד:
מיקום קבלת הקהל - רחוב תל חי 68 – בחדר הישיבות במבנה הסמוך ליחידת השיטור.

שעות קבלת הקהל:
ימים ב' ו-ד' - בין השעות 8:30-12:00
יום ג' - בין השעות 16:00-18:00
טל': 09-7636636

נקודת השיטור העירונית עומדת לרשותך במגוון נושאים:

ניידת לשירות ישיר בבית התושב:
ניידת השיטור המשולב פועלת בתחומי העיר וכוללת שוטר ופקח מחלקת הביטחון של עיריית  כפר-סבא, המגיעה על פי קריאה ישירות למקום התרחשות האירוע. צוות הניידת, יגבה עדות כנדרש ויעזור לתושב להמציא את המסמכים הדרושים להמשך הטיפול בתלונה. בעת שגרה מסיירת הניידת ברחבי העיר ומסייעת בהגברת תחושת הביטחון בעיר.

הגשת תלונה
נקודת המשטרה מטפלת בתלונות בנושאי גניבה, פריצה לדירה או לבית עסק, גניבה מרכב, איום, תקיפה, דיווח על אבדה וסכסוכי שכנים. את התלונה ניתן להגיש בנקודת המשטרה ולהעיד בפני החוקר הנמצא במקום. כמו כן , ניתן להגיש תלונה בנקודות השיטור הקהילתיות הממוקמות ברחבי העיר.

יעוץ, הדרכה וחומר הסבר
בנושאים: מיגון בית העסק, מיגון המכונית, שמירה על אופניים, כללי זהירות לאוכלוסיית גיל הזהב, סיוע לנפגעי עבירות  פליליות התפרצות לדירה, לבית, לבית עסק.

לשירותך בכל עת
מפקד ושוטרי נקודת השיטור דוגלים במתן מענה ושרות איכותי לתושב. כל תושב המעוניין לשוחח עם מפקד הנקודה, מוזמן ליצור קשר ולהגיע לנקודת השיטור.

ניידת יחידת אכיפה עירונית