תוכנית השיפוצים הגדולה יוצאת לדרך
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

תוכנית השיפוצים הגדולה יוצאת לדרך

 
רפי סער

הורים ותלמידים יקרים,

 

בימים אלו התחלנו במהלך חסר תקדים של יישום תכנית שיפוצי קיץ רחבת היקף במוסדות החינוך ברחבי העיר. כפי שהבטחתי, מערכת החינוך בהנהגתי תהיה פורצת דרך, חדשנית ותבטיח לתלמידים ולצוותי החינוך סביבה ארגונית פיזית ופדגוגית המעודדת למידה, יצירתיות, ערכיות, גאוות יחידה וחינוך למנהיגות חברתית. החינוך של תלמידות ותלמידי העיר נמצא בראש סדר העדיפויות שלי ויחד עם הצוות המקצועי אנו משקיעים מחשבה רבה על מנת להצעיד את החינוך של העיר כפר סבא קדימה.


בחצי השנה האחרונה, התחלנו בתנופת שינוי במערכת החינוך הכפר סבאית. החל מתוכנית שיפוץ חסרת תקדים, גיוס אנשי מקצוע לשורות האגף, דרך שינוי מערכת החינוך העירונית "מסגורה לפתוחה", הובלת תפיסה חברתית של קבלת האחר ודאגה לילדים עם צרכים מיוחדים, וכלה בתכנון ובחשיבה מחודשים, כל זאת תוך שיתוף הציבור ובשקיפות מלאה.


אני מאמין כי סביבה לימודית חדישה וטכנולוגית, המאפשרת לתלמידים לפרוץ גבולות ולשאוף למצוינות, תוביל את תלמידות ואת תלמידי העיר להישגים ולהצלחה, הן מבחינה לימודית והן מבחינה חברתית. לכן החלטנו לשים דגש לא רק על תכני מערכת החינוך בעיר, כי אם גם על נראות מוסדות החינוך, על יצירת סביבת לימודים בטוחה, על הקמת מרחבי למידה חדשניים ועל הנגשת בתי הספר והגנים.


תוכנית שיפוצי הקיץ שאנו מוציאים לפועל בימים אלה ושהוכנה על ידי מיטב המוחות המקצועיים בתחום, כוללת בין היתר בניית חטיבת ביניים חדשה, גני ילדים חדשים, כיתות חדשות, שיפוצי עומק לבתי ספר, אולמות ספורט משופצים, הצללות, כיתות שמע, שיפורי בטיחות והנגשה ופיתוח המרחבים הפתוחים במוסדות החינוך והתאמתם לעידן החדשני והטכנולוגי של היום.


אני מזמין אתכם להתרשם מהיקף העשייה בקיץ הקרוב בחוברת המצורפת ובאתר ייעודי זה, בו תוכלו לקבל פרטים באופן נגיש על השיפוץ שייערך בכל מוסד חינוכי. 

 

שלכם,


רפי סער
ראש העיר

 

דלג לתוכן העמוד